Takoví ti, na které se obrátíte, když něco nefunguje, nebo nečemu nerozumíte

Vedení projektu

Vedení projektu

Vedení projektu

Ministryně kouzel

Vilhemina Tuft

Všichni o ní mluví, ale k zahlédnutí je jen zřídka. Nejspíš proto, že je velmi zaneprázdněna. Pokud jí něco chcete, bude jistější obrátit se na první náměstkyni.

Vilhemina Tuft

Vilhemina Tuft

První náměstkyně

Zoey Carter

inRPG: Protivná, sarkastická, workoholická a puntičkářská megera..Taková je Zoey Carter! Odchovanec Nebelvíru, přičemž její statečnost se projevuje v tom, že se nebojí jednat jakmile ji o něco jde. U ostatních oceňuje přímočarost a pracovitost. Někde pod její velmi tvrdou skořápkou nejspíš bude nějaká ta citlivá duše, ale dostat se k ní…to bude oříšek.
nonRPG: Velmi pravděpodobně nejstarší osoba na VS, což ji teda zrovna velkou radost nedělá . :D Studentka UP (pyšnící se blbcovitým titulem před jménem :D ) , recepční na informacích a dramaterapeutka.

Zoey Carter

Zoey Carter

Vrchní vyšetřovatel

George Trahaearn Martell

Takže, co o sobě říct… Na Veritaseru jsem od otevření registrace pro Crucio.cz a když jsem se tady objevila, tak jsem rozhodně neplánovala, že budu členem vedení projektu. Moje koníčky? Tak těch je dost na to, abychom se tím zabavili do zítřka, takže jen zkráceně… Jsem Grafička a celkově se zajímám o design, kreslím, maluji a Merlin ví co všechno. Mimo to se zajímám o herectví a modeling, ale to faaaakt okrajově. Vždy se ráda přiučím novým věcem a vyslechnu si, když má někdo super nápad. Cokoliv vás bude trápit, tak určitě můžete zamířit za mnou.
“Isolde Arian Martell, I guess the first of her name, Queen of Evening Voicechat, Prime Stalker of half of discord users, Coworker in Veritaserum project, smallest being on whole project at the moment, Mother of FanArt and Holy Princess of Chips!” Mathias Bright 2k17
Discord: Martellka#7765
E-mail: adelle.vojtechovska@seznam.cz
Facebook: Adelle Isolde Vojtěchovská

George Trahaearn Martell

George Trahaearn Martell

Tiskový mluvčí

Teofil Traus

Som najmladším článkom nášho nového vedenia. Študujem, hrám na husle, mám dvojičku, pochádzam z východného Slovenska… a hrám na Veritaséru od jeho počiatkou. Mám bohaté RPG skúsenosti z iných hier s HP tématikou. Chcem tu byť pre vás. Ak by ste čokoľvek potrebovali, kontaktujte ma.
Discord: Teofil Traus #6358
Email: traus@veritaserum.cz

Teofil Traus

Teofil Traus
Vedení projektu Vilhemina Tuft Zoey Carter George Trahaearn Martell Teofil Traus